Головна » Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

З метою продажу та доставки Користувачам замовленого товару наш інтернет-магазин ““lisabo.com.ua” просить Користувачів надати персональні дані , які необхідні для здійснення зв’язку з Користувачами, доставкою замовленого товару, ідентифікації особи Користувачів при здійсненні останніми оплати за товар.

Інтернет-магазин “lisabo.com.ua” бере на себе зобов’язання не передавати Персональні дані Користувачів третім особам.

Користувачі мають право відвідувати сторінки нашого інтернет-магазину ““lisabo.com.ua” без повідомлення жодних персональних даних до моменту здійснення замовлення товару.

1.Загальні положення

1.1. Ця політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувачів.

1.2. Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину “lisabo.com.ua” означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
1.3. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину ‘’lisabo.com.ua”.

1.4. Інтернет-магазин ““lisabo.com.ua” отримує персональні дані від Користувача при оформленні замовлення через відповідний розділ магазина.

1.5. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем при оформленні замовлення через корзину магазина . Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.6. Конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.7. Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет-магазину ““lisabo.com.ua”. Інтернет-магазин ““lisabo.com.ua” не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-магазину ““lisabo.com.ua”.

1.8. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

1.9. Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Інтернет-магазин ““lisabo.com.ua” не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

Персональні дані
2.1 Інтернет-магазин ““lisabo.com.ua” збирає персональні дані, а саме:

  • ім’я, прізвище;
  • контактний телефон;
  • адреса електронної пошти;
  • адреса для доставки;

Мета збору і обробки персональних даних користувачів
3.1 Метою збирання і зберігання персональних даних Користувача є забезпечення продажу та доставки замовленого Користувачем товару. Обсяг персональних даних – лише ті , які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Користувачем товарів.

3.2 Інтернет-магазин “lisabo.com.ua” збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку кур’єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

Умови надання доступу до бази даних
4.1 Інтернет-магазин ““lisabo.com.ua” не передає персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині ““lisabo.com.ua”. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин “lisabo.com.ua” має право передавати персональні дані кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину “lisabo.com.ua”, включаючи доставку Товару.

4.3 При втраті або розголошення персональних даних інтернет-магазин “lisabo.com.ua” інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4 Інтернет-магазин “lisabo.com.ua” приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

4.5. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.
4.6. При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.7. Адміністрація інтернет-магазину “lisabo.com.ua” вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Інші умови
5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину.

5.2. Інтернет-магазин “lisabo.com.ua” має право змінити умови Політики конфіденційності.

5.3. Всі спори між Інтернет-магазином “lisabo.com.ua” та Користувачем з приводу порушення умов політики конфіденційності вирішуються шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди передаються на розгляд до суду. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту, обов’язковим є пред’явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору). Отримувач претензії протягом 10 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

Updating…
  • Немає товарів у кошику.
ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
На всі предмети, які зроблені виключно за попереднім замовленням (3-5 робочих днів), не поширюється
обмін і повернення. Ми гарантуємо якість нашої продукції, вам лише потрібно вибрати
правильний розмір.
ПЛАТІЖ
Після підтвердження замовлення номер замовлення буде надіслано на вказану електронну адресу.
Замовлення можна оплатити відповідно до банківських реквізитів або номера картки. При оплаті вказуйте
номер замовлення в темі.
УМОВИ ДОСТАВКИ
– Замовлення доставляються на українські адреси через Нову пошту (3 -4 робочих дні), безкоштовно
– Замовлення відправляються до Російської Федерації та Республіки Білорусь українською мовою
Національна поштова служба, Укрпошта (1-3 тижні) – 30 $,
– Замовлення відправляються в інші пункти призначення через Українську національну поштову службу,
Укрпошта (1-3 тижні) – 30 $, експрес-доставка – FedEx (3-7 робочих днів) – 60 $.
Всі предмети, виготовлені виключно на замовлення (попереднє замовлення), не підлягають обміну та
повертаючись. Підтверджуючи замовлення, ви погоджуєтесь з політикою повернення коштів. Будь ласка, напишіть нам на адресу lisaboinfo@gmail.com щодо всіх запитів.

 

SIZE PARAMETERS
34 80- 64- 86
36 84- 66- 90
38 88- 70- 94
40 92- 74- 98
42 100- 79- 106